Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11 v Trnave

Prihlásenie

Zoznam učiteľov

 
 
PaedDr. Jozef Gábor Rozvrh
riaditeľ základnej školy
 
 
Mgr. Zuzana Beníčková Rozvrh
zástupkyňa pre primárne vzdelávanie
 
 
PaedDr. Karin Hambálková, PhD. zástupkyňa pre predprimárne vzdelávanie
Zástupca v triede: MŠP4
 
 
Mgr. Lea Vretenárová Rozvrh
zástupkyňa pre nižšie stredné vzdelávanie
 
 
Jozefína Adámková Triedna učiteľka: MŠP1
 
 
Mgr. Anna Andrisová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
 
 
Mgr. Veronika Babincová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Sylvia Benkovská Učiteľka
Zástupca v triede: MŠP3
 
 
Mgr. Katarína Bihányová Triedna učiteľka: MŠP4
 
 
Mgr. Martina Boboňková Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Jana Borisová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
Mgr. Michaela Brisudová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
PaedDr. Gizela Fodorová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Mgr. Diana Gajdošová Triedna učiteľka: MŠP3
 
 
Mgr. Miroslava Gajdošová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Mgr. Viera Gašparíková Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.C
 
 
Mgr. Dagmar Halušová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Zuzana Hanusová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
 
 
Mgr. Alexandra Heribanová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
 
 
Mgr. Martina Hodulíková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Horváthová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Petra Huráková-Polťáková Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
 
 
Mgr. Stanislava Kopúnková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Križanová Učiteľka
Zástupca v triede: MŠP1
Foto Mgr. Zuzana Kudriová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
Foto Mgr. Dagmar Lukačovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Bc. Patrik Malý Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Gabriela Maťaše Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
 
 
Mgr. Ľubica Michalcová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
 
 
Mgr. Daniela Mosorová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
 
 
Mgr. Ankica Nemogova Kadancova Učiteľka
 
 
PaedDr. Andrea Nováková Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.C
 
 
Mgr. Petronela Paldanová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Marián Pavlík Rozvrh
Triedny učiteľ: VII.C
 
 
Mariana Reháková Učiteľka
Zástupca v triede: MŠP2
 
 
Mgr. Miriama Sedláková Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
 
 
Mgr. Ľuboš Sorát Rozvrh
Učiteľ
 
 
PaedDr. Antónia Stiffelová Učiteľka
 
 
Mgr. Dušana Šarvaicová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Mária Ševečková Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Bc. Soňa Šimončičová Triedna učiteľka: MŠP2
Foto Mgr. Bronislava Štipáková Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
 
 
Mgr. Jana Vahuličová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
PaedDr. Ľubomíra Vašková Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.B
 
 
Mgr. Klaudia Galbavá Vychovávateľka
 
 
Patrícia Galová Vychovávateľka
 
 
Anna Nižnanská Vychovávateľka
 
 
Bc. Renáta Tomašovičová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Viera Turanovičová Vychovávateľka

© aScAgenda 2017.0.1052 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 04.07.2017