Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11 v Trnave

Materská škola

zápis detí

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou K. Mahra 11, Trnava

v y h l a s u j e    z á p i s     d e t í

do materskej školy na školský rok 2017/2018 v dňoch

2. - 3. mája 2017 od 7.30 – 15.30 hod.

a následne do 15.5.2017 v budove materskej školy. K zápisu je potrebné priniesť potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa, ktorého súčasťou je potvrdenie o očkovaní.

Kritériá prijímania:  Prednostne sa prijímajú deti rok pred plnením povinnej školskej dochádzky, deti s odkladom  a dodatočným odkladom povinnej školskej dochádzky.

Pri zvýšenom záujme rodičov o umiestnenie dieťaťa ma materskej školy sa bude zohľadňovať, či má dieťa v materskej škole súrodenca;  dovŕšilo vek 4 roky; deti o ktoré sa stará osamelý rodič a dieťa dovŕšilo vek tri roky; dovŕšilo vek 3 roky k 1.9.2016.

Materská škola je rodinného typu a ponúka deťom  plnohodnotnú výchovu a vzdelávanie rozšírené o rôzne aktivity v spolupráci s rodinou. Ponúkame služby logopéda priamo v MŠ. Rodičia majú možnosť zapájať sa do činnosti MŠ.

Žiadosť o prijatie do MŠ si môžete stiahnuť na stránke školy: www.zskhmahratt.edupage.org

PaedDr. Jozef Gábor

riaditeľ ZŠ s MŠ