Základná škola s materskou školou, Kornela Mahra 11 v Trnave

Prihlásenie

Naše úspechy

Úspechy žiakov našej školy

ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE - JEDNOTLIVCI
     
Disciplína Umiestnenie Meno a priezvisko jednotlivca
Školské majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu
Dni športu - Abeceda futbalistu 1.miesto Anna Strmenská
Dni športu - Penaltový festival 1. miesto Peter Belko
Dni športu - Rope skipping 1.miesto Michaela Kocánová
Reprezentácia vo futbale a atletike
Adamkovič Denis Trník Tomáš  
Bindics Daniel Ďurina Michael  
Bukovský Dávid Ševčík Miloš  
Horváth Patrik Balažovič Jakub  
Koreň Lukas Weisenpacher Filip  
Malec Tomáš Záhumenský Marek  
Miháliková Elin Belko Peter  
Podolinčiak Nikolas Drobena Martin  
Sedláková Sofia Haraj Alex  
Barancová Nikola Kukuč Alan  
Amrich Maxim Adam Drozda Erik  
Baláž Filip Faouzi Hmamň  
Blaško Norbert Polák Ivan  
Drozda Andrej Nebyla Sebastián  
Kočík Ronald Staněk Marek  
Kondé Márk Žitný Maroš  
Kramár David Valková Kristína  
Mihočka Adam Pačesová Viktória  
Kalivoda Andrej Prokešová Zuzana  
Premiant školy
Michael Ďurina - IX.C
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE - DRUŽSTVÁ
     
Názov súťaže Umiestnenie
Trnavské športové hry
Trnavské športové hry 1.miesto
Okresné súťaže
Dance Free Style 3. miesto
Dni športu - Memoriál Márie Zavarskej   1.miesto
Cezpoľný beh - žiačky   1.miesto
Cezpoľný beh - žiaci   1.miesto
Vybíjaná - najmladší žiaci   2.miesto
Stolný tenis - žiaci   2.miesto
Basketbal   1.miesto
Atletika - štafeta - žiaci   3.miesto
Atletika - žiaci   2. miesto
Hádzaná - chlapci   1.miesto
McDonald´s Cup - najmladší žiaci 1.miesto
Futbal Cup -žiačky   1.miesto
Futbal Cup -žiaci   1.miesto
Malý futbal - chlapci   1.miesto
Malý futbal - dievčatá   2.miesto
Coca-Cola Cup 2017   1.miesto
Krajské súťaže
Školský pohár SFZ   1. miesto
Futbal Cup - žiaci   3. miesto
Coca-Cola Cup 2017   1.miesto
Celoslovenské súťaže
Coca-Cola Cup 2017   1. miesto
McDonald´s Cup - najmladší žiaci 3.miesto
Futbal Cup   3.miesto
Medzištátne súťaže
Coca-Cola Cup 2017  

2.miesto

 

Olympiády, literárne, výtvarné a hudobné súťaže
     
Disciplína Umiestnenie Meno a priezvisko jednotlivca
Výtvarné súťaže
Maľovaný sen Vianoc 1.miesto Diana Green
Maľovaný sen Vianoc 3.miesto Veronika Čačaná
Exotické vtáky 1.miesto Ema Boboňková
Exotické vtáky 2. miesto Soňa Geršiová
Ryby, žaby, plazy, jašterice 2. miesto Alexandra Kusá
Ryby, žaby, plazy, jašterice 3.miesto Hana Šimončičová
Moja Trnava 1.miesto Hana Šimončičová
Moja Trnava 3.miesto Adriana Haršányová
Spevácke súťaže
Slávik Slovenska 2017 3. miesto Alžbeta Mičianiková
... hľadáme novú Superstar 3.miesto Alžbeta Mičianiková
... hľadáme novú Superstar 2.miesto Nina Vidličková
Literárne súťaže
Prvosienky 2.miesto Zoja Rakovická
Prvosienky 3.miesto Ema Boboňková
Súťaž školských a triednych časopisov
Triedny občasník Tresky-Plesky 1. miesto kolektív IV.A